CHCEM POISTIŤ SEBA A RODINU

Uzatvoriť kvalitné životné poistenie je neľahká úloha. Poistné podmienky sú rozdielne, niektoré poistenie je kvalitnejšie v jednej poisťovni, iné v inej. Niektoré poisťovne si pýtajú priveľa peňazí za málo muziky. A ktoré poistenia sú vlastne dôležité a ktoré nie?

Cena niektorých poistení sa zvyšuje vekom, iné poistenie má cenu po celý čas rovnakú. Je vhodné otáľať s poistením smrti, kým ho ešte nepotrebujete? Budú sa Vám vyhýbať choroby a zoberie Vás poisťovňa do poistenia aj za niekoľko rokov? Stres, málo pohybu, zlá životospráva, všetko sa podpisuje pod naše zdravie. Vyšší cholesterol, či zvýšený krvný tlak môže znamenať, že poisťovňa Vás nepoistí.

Aká poistná suma je postačujúca pri závažných ochoreniach? Ako čo najlepšie poistiť hypotéku? Je vhodné poistiť aj invaliditu a ktorá poisťovňa má najlepšie podmienky? Vyplňte dopyt a obráťte sa na profesionálov z Môjporadca.sk

Systém Vám automaticky pridelí poradcu. Keď si chcete poradcu zvoliť sami kliknite sem.

 

Záujemca v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení si je vedomý práv a povinností týkajúcich sa získavania a spracovávania osobných údajov.