Mgr.Ing. Peter Cmorej Späť na zoznam


Mgr.Ing. Peter Cmorej

Bratislavský kraj

Poradenstvo poskytujem od roku 2004. Celé roky som aktívny na odborných diskusných fórach, píšem blogy a rôzne analýzy. Dlhodobo kritizujem prácu nepoctivých finančných poradcov, najmä predaj životných poistiek ako investičných produktov iba za účelom zinkasovania tučnej provízie. Najviac mojich článkov nájdete na blogu Sme. Niečo viac o mne si môžete prečítať napríklad tu.

Poskytujem platené i neplatené ekonomické poradenstvo a sprostredkovanie finančných produktov. Cena za moje služby je 80 Eur /hodina. V prípade ak bude výsledkom spolupráce sprostredkovanie akýchkoľvek finančných produktov, provízia za sprostredkovanie bude od ceny poradenstva odpočítaná. Ak provízia pokryje celú cenu poradenstva, nie je fakturované nič navyše. Pri osobných stretnutiach si za druhú a každú nasledujúcu hodinu fakturujem 40 Eur.

Cenu za moje poradenstvo môžete znížiť tak, že našej spoločnosti zveríte do správy Vaše terajšie poistenia (poistenie domu, bytu, auta, ..). Okrem istoty, že Vaše poistky sú v poriadku a pokrývajú skutočne to čo od nich očakávate, získate poradenstvo a podporu v prípade poistných udalostí alebo iných problémov s poistnou zmluvou.

Vzdelanie a skúsenosti:
od 2004 finančný poradca / sprostredkovateľ
2010 - 2012 interný doktorand Ekonomický ústav SAV, tvorba scenárov možného makroekonomického vývoja
2009 - junior trader, finančný analytik FIMEX o.c.p.
2002 - 2008 Právnická fakulta, Univerzita Komenského
2002 - 2008 Obchodná fakulta, Ekonomická univerzita

Právne informácie:
som zapísaný v podregistroch NBS ako podriadený finančný agent s číslom 195197 pod samostatným finančným agentom Fincentrum, a.s. Platené ekonomické a investičné poradenstvo poskytujem prostredníctvom spoločnosti AC servis, s.r.o.

Kontakt:

peter.cmorej@mojporadca.sk

Pošlite dopyt tomuto poradcovi